27.08. 2018 р відбулось серпневе методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів закладів освіти Тернопільського району на тему "Основні аспекти моделювання наскрізного виховного процесу в Новій українській школі". Приємний моментом стало нагородження грамотами обласного рівня за участь у краєзнавчо-пошуковому проекті "Непоборні", присвяченому 75-й річниці утворення Української Повстанської Армії та інших конкурсах.
офіційний сайт позашкільного закладу
- Головна сторінка
- Історія закладу
- Документація про заклад
- Наш колектив
- Гурткове мереживо
- Інформаційно-методичні матеріали
- Педагогу-позашкільнику
- Конкурси педмайстерності
- Методична скарбничка
- Методичний калейдоскоп
- Видавнича діяльність
- БТШівська гордість
- Юні дослідники
- Експедиційний рух
- Реалізовані проекти
- Рада старшокласників "Діти сучасності"
- Рада гуртківців "БТШівська родина"
- БТШівська скриня
- Педагоги закладу
- Інформація для батьків
- Стратегія розвитку
понеділок, 27 серпня 2018 р.
неділя, 26 серпня 2018 р.
Майстер-клас з квілінігу "Символи України"
Під час святкування Дня Незалежності України у Тернопільському районі 26 серпня керівником гуртка "Паперопластика" Великобірківського БТШ Лисак Наталією Андріївною проведено майстер-клас з квілінігу "Символи України"
Інтелектуально-розважальна програма "ІГРИ ПАТРІОТІВ"
В рамках святкування Дня Незалежності України в Тернопільському районі, на території стадіону смт. Велика Березовиця 26 серпня педагоги Великобірківського БТШ спільно з відділом молоді та споту Тернопільської РДА та Тернопільським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели інтелектуально-розважальну програму "ІГРИ ПАТРІОТІВ". Пройшовши успішно локації "Україна єдина", "Перлини рідного народу", "Видатні особистості", "Мудрість народу", "Сім чудес України", "Сила, Слава. Воля", "Влучні стрільці", "Переправа" та здобувши прапорець, юні патріоти були нагородженні цінними подарунками.
четвер, 23 серпня 2018 р.
Науково-методична конференція «Нова українська школа: науково-методичний супровід реформування освітньої галузі Тернопільської області».
23 серпня 2018 року на базі ТНЕУ відбулась щорічна науково-методична конференція на тему: «Нова українська школа: науково-методичний супровід реформування освітньої галузі Тернопільської області».
Приємно, що на пленарному засіданні багато уваги приділялось проблемам позашкілля, шляхам розвитку закладів позашкільної освіти і оцінено на високому рівні роль позашкільної освіти у становленні особистості.
Секційне засідання «Основні аспекти моделювання наскрізного виховного процесу у Новій Украінській школі» відбулось на базі ТОКІППО, яке проходило в інтерактивній формі і збагатило новими цікавими інструментами для впровадження в закладах освіти.
Приємно, що на пленарному засіданні багато уваги приділялось проблемам позашкілля, шляхам розвитку закладів позашкільної освіти і оцінено на високому рівні роль позашкільної освіти у становленні особистості.
Секційне засідання «Основні аспекти моделювання наскрізного виховного процесу у Новій Украінській школі» відбулось на базі ТОКІППО, яке проходило в інтерактивній формі і збагатило новими цікавими інструментами для впровадження в закладах освіти.
середа, 15 серпня 2018 р.
Всеукраїнський семінар "Я-ДОСЛІДНИК"
13-14 серпня 2018 р у Львові проводився науково-практичний семінар «Всеукраїнський інноваційний освітній проект «Я-дослідник». Організаторами даного методичного заходу стали: МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ДВНЗ «Університет менентджменту освіти», навчально-методичний центр освіти м. Львова, ВД «Освіта».
В складі делегації Тернопільської області у науково-практичному семінарі взяла участь методист та керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Великобірківського БТШ Урманець О.Д. – єдиний представник позашкільної освіти.
Відкриття, основні виступи та презентація партнерів Всеукраїнського семінару відбулося у стінах Львівської Ратуші, а далі сесії тривали у навчально-методичному центрі освіти м. Львова.
Програма заходу була досить насичена, цікава і пізнавальна. Цікавою для впровадження у позашкіллі стала сесія від ТОВ «Інноваційні рішення»:
- презентація «Освітні рішення LEGO Education як інструмент впровадження програми «Нової Української Школи»,
- майстер-клас «Цікаві уроки Технології в 1 класі разом з набором LEGO Education «прості механізми»,
- Майстер-клас «STEM-професії. Основи інженерії для дітей початкової школи
- «Цифрове обладнання в роботі вчителя сучасної школи»
- «Конструююємо, аналізуємо, розуміємо- набори СТЕМ-конструкторів для юних досліднків.
За підсумками семінару учасникам було вручено відповідні сертифікати.
Підписатися на:
Дописи (Atom)