06 квітня 2022
року на он-лайн платформі Google Meet відбувся обласний семінар методистів та
заступників директорів з навчально-виховної роботизакладів
позашкільної освіти.
В семінарі взяв
участь методист КЗПО «Центр позашкільної освіти» Великобірківської селищної
ради Тарас Серба.
На семінарі
обговорено особливості роботи закладів позашкільної освіти у військовий період,
особливості змішаних форм роботи, безпеку роботи в інтернеті. Також звернули
увагу на особливості проведення методичних конкурсів, участі здобувачів
позашкільної освіти у змагання та виставках науково-технічного напрямку
понеділок, 4 квітня 2022 р.
Гурток «Пішохідний туризм»
04.04.22
Техніка пішохідного
туризму.
Вправи на рівновагу. Горизонтальний (боковий) маятник
https://www.youtube.com/watch?v=E8iUxF_k0MwПереправа по колоді через яр з укладанням колоди
та наведенням перил (відео із Чемпіонату України з пішохідного туризму,
Тернопіль 2015 рік)
Конструктори ЛЕГО посідають значну роль в розвитку школяра. Оскільки поєднують в собі навчання і гру, що робить процес навчання більш цікавим та ефективним. Конструктори Лего – це цікавий матеріал, стимулюючий дитячу фантазію, уяву, формуючий моторні навички. Лего-конструювання допомагає дітям втілювати в життя свої задумки, будувати і фантазувати, захоплено працюючи і бачачи кінцевий результат. На гуртку учні побували в ролі конструкторів, і зібрали різні моделі сучасної техніки, а дехто і тварин. Цікаві та неординарні вироби получились у дітей.
Цікаву легенду про появу підсніжників ви можете прочитати у нашому попередньому дописі, а сьогодні, виготовляючи весняні квіти - гіацинти, пригадалась ще одна легенда.
Був у царя Спарти Амикл і його дружини музи Кліо син – прекрасний юнак Гіацинт. Був він такий красивий, що навіть боги захоплювалися його красою. І було в Гіацинта двоє друзів – Аполлон – бог світла і покровитель мистецтв і Зефір – бог південного вітру. Нерідко вони проводили час разом у Спарті на березі Еврота, то полюючи на диких звірів, то змагаючись у влучності і спритності.
І ось одного разу Гіацинт і Аполлон змагалися у метанні диска. І жодному з них не вдавалося стати переможцем. Зневірений Аполлон метнув диск так високо, що він досяг хмар. У цей час втрутився Зефір, подув на диск, та не розрахував силу вітру, диск вдарив в обличчя Гіацинта, і юнак загинув на місці. Довго Аполлон оплакував загибель друга, а потім перетворив краплі його крові в прекрасні квіти, щоб ніколи не згасла пам’ять про нього в людських серцях. Жерці Аполлона перенесли квіти в сад при храмі Аполлона в Дельфах.
За легендою у формі квітки укладені ініціали Гіацинта і Аполлона – з одного боку квітка схожа на латинську букву А, а з іншого – Y. Кажуть, що якийсь час Гіацинт був навіть божеством пастухів, і в Сіракузах, Сицилії і на Пелопоннесі в липні на честь нього справлялися святкування – гіацинт. Тривали вони три дні. А гречанки вважали гіацинт квіткою, що приносить радість і прикрашали ним волосся.
За однією старовинною легендою, коли перші люди були вигнані з Раю, на Землі йшов сніг і було холодно. Єва дуже змерзла. Щоб її утішити, надати надії на кращі часи, кілька сніжинок перетворилися у ніжні квіти підсніжника — провісника весни.
Вихованці гуртків "ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ" "назбирали" цілі паперові кошики підсніжників. Красиві, ніжні квіти...
Проте, пам'ятайте! Підсніжники занесені до Червоної книги України, їх не можна зривати та нищити! Бережіть природу рідної України! Виготовляйте квіти із паперу чи покидькового матеріалу.
Вранці 24 лютого 2022 року Росія завдала ракетних ударів по території України й розпочала пряме повномасштабне вторгнення. Надійним захистом кордонів та мирного населення нашої Батьківщини, стали відважні захисники, справжні сини України - ВСУ, які дають гідну й потужну відсіч ворогу.
Війна торкнулася кожного: від дитини до людей похилого віку...
Кожен з нас зараз у молитві за нашу Україну, за наших людей.
Вихованці гуртків ПАПЕРОПЛАСТИКА та ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ усім серцем вболівають за долю України, прагнуть миру та щоб ніколи більше не чути сигналу повітряної тривоги.
Усю любов до рідної землі та ненависть до ворога, гуртківці відобразили у колективній аплікаційній роботі - "З Богом до перемоги!".
Хай милість Божа захистить Україну, її людей та дітей
Об`ємна аплікація-це коли вирізаним деталям спочатку надається об'єм, а потім деталі наклеюються на основу, але не по всій площині, а тільки її частиною.
Використовуючи техніку об 'ємної аплікації з паперу, можна прикрасити кімнату, змайструвати листівку ручної роботи, створити панно і навіть справжню картину!
18 березня на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet, ТОКІППО було проведено вебінар для педагогічних працівників: «Роль інформації-пропаганди та медіа маніпуляцій для формування суспільної думки в умовах війни», у якому взяли участь: в.о директора й керівник гуртків Серба Т.Б. та керівник гуртків Лисак Н.А.
Щиро дякуємо організаторам за цікавий та змістовний семінар!