середа, 29 січня 2020 р.

Зимові старти-2020

29 січня 2020 року відбулись змагання «ЗИМОВІ СТАРТИ» зі спортивного туризму в закритих приміщеннях присвячені Дню пам’яті Героїв Крут.
Гуртківці Великобірківського БТШ, які відвідують гурток «Юні туристи» змагались на дистанції «Смуга перешкод (особиста)» у молодшій віковій групі серед хлопців і дівчат (5-6 клас), керівник гуртка – Тарас Серба.
Це перші змагання для юних туристів, в яких гуртківці-початківці змогли показати свої навики подолання перешкод дистанцій спортивного туризму, які вони вже здобули займаючись в гуртку.
Перед змаганнями було проведено показ дистанції, розʼяснено порядок та умови подолання окремих етапів.
В організації та проведенні змагань допомагали старші гуртківці-наставники та керівники гуртків.
В змаганні кожен гуртківець показав свій найкращий результат, на який сьогодні спроможний, а переможцями в кожній категорії стали: