понеділок, 26 березня 2018 р.

Весняні старти

26 березня 2018 рок, у перший день весняних канікул відбулись змагання «ВЕСНЯНІ СТАРТИ» зі спортивного туризму в закритих приміщеннях.
Гуртківці Великобірківського БТШ та НВК «Великобірківська ЗОШ І-ІІІст.-гімназія ім.С.Балея» в спортивному залі школи-гімназії змагались на дистанції «Смуга перешкод (особиста)» у молодшій та середній віковій групах серед хлопців і дівчат.
Це змагання, в яких гуртківці-початківці змогли показати свої навики подолання перешкод дистанцій спортивного туризму.
Перед змаганнями було проведено спільне тренування, майстер клас із подолання етапів дистанції, який допомагали проводити старші гуртківці-наставники. А також відбулись показові виступи старших гуртківців-туристів із подолання складніших етапів дистанцій змагань – «вертикальний спуск» та «вертикальний підйом», круто похилі переправи вгору та вниз.
В змаганні кожен показав свій найкращий результат, на який сьогодні спроможний, а переможцями в кожній категорії стали: